Eredmények: Országos Hit- és Erkölcstan Verseny

2017. április 1-jén rendezték meg a döntőt Máriapócson.
Köszönjük a szervezőknek ezt a szép napot, és gratulálunk minden résztvevőnek az elért eredményéhez. Jövőre találkozunk ugyanitt!

országos hittanverseny

Íme az eredmények: 

Egyházközségi hittanosok 5-6. osztály

  1. Debrecen-Attila tér (Choma Sára Zsófia, Szabolcs Dóra, Balla József Pál – Felkészítő: Zuró József) 91 pont
  2. Penészlek (Danku Petra, Kocsi Vanda – Felkészítő: Csingi Zoltán) 89 pont
  3. Budapest-Rózsák tere (Tóth Botond, Mocz Botond, Szabó Dorián – Felkészítő: Koroknai Gabriella) 88 pont
  4. Bököny (Buczi Mihály, Kovács Tibor, Papp Diána – Felkészítő: Szokira János) 84 pont
  5. Nyírcsaholy (Hornyák Boglárka, Putirka Petra, Herczeg Péter – Felkészítő: Ivancsó Sándor) 78,5 pont
  6. Eger (Hajas Lili Anna, Géczi Nándor – Felkészítő: Demkó Balázs) 77,5 pont 

Egyházközségi hittanosok 7-8. osztály

  1. Budapest-Rózsák tere (Szakos Máté, Ulicsák Miklós, Bánóczi Kristóf – Felkészítő: Koroknai Gabriella) 97 pont
  2. Vásárosnamény (Demkó Boglárka, Lemmich Nikolett, Sebők Tifani – Felkészítő: Demkó István) 95 pont
  3. Bököny (Pallai Veronika, Sarkadi Anna, Taskó Ábel – Felkészítő: Szokira János) 94,5 pont
  4. Zemplénagárd (Balla Réka, Deák Eszter, Deák Dóra – Felkészítő: Gánicz László) 91,5 pont
  5. Debrecen-Attila tér (Papp Dávid Zoltán, Kárpáti Gergely – Felkészítő: Szilágyi Gáborné) 91 pont
  6. Eger (Estók Éva, Girhiny Csenge, Girhiny László – Felkészítő: Demkó Balázs) 90 pont 

Egyházi iskolások 5-6 osztály

  1. Pécs (Kovács-Balyalya Zsófia, Vass Domonkos, Zajácz Veronika – Felkészítő: Zajácz Gábor) 95 pont
  2. Eger (Figeczki Flóra, Brunczel Borbála – Felkészítő: Demkó Balázs) 92,5 pont
  3. Nyíregyháza-Jósaváros (Grajczárik Ádám, Grajczárik Adél, Tóth Barnabás – Felkészítő: Lipcsák Tamás) 91 pont
  4. Bolyai János Római Katolikus Általános Iskola Szerencs (Ducsai Réka, Homoki Olivér, Tóth Ildikó- Felkészítő: Szabóné Bulátkó Mónika)
  5. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc (Makkai Domonkos, Kovác Márk, Szőgyi Lili – felkészítő: Boronkai József) 88,5 pont
  6. Kálvin János Református Általános Iskola Mátészalka (Szalacsi Eszter, Tengyel Rita, Varga Lilla – Felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó) 85 pont 

a nyertesek

Egyházi iskolások 7-8. osztály

  1. Kálvin János Református Általános Iskola Mátészalka (Havanyecz Lilián, Szabó Zsófia, Török Molli – felkészítő: Szabóné Cseppentő Ildikó) 96,5 pont
  2. Szent Bazil Görögkatolikus Gimnázium Hajdúdorog (Mányák Dóra, Demkó Ferenc, Lovas-Kondor Zalán – Felkészítő: Veres Zoltán) 96 pont
  3. Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium Miskolc (Gunda Eszter Virág Kiss Annamária, Prekop Dorottya – Felkészítő: Boronkai József) 95,5 pont
  4. Szikszó (Brünner Vivien, Tóth Máté, Győrffi György – Felkészítő: Moldván Tibor) 94 pont
  5. Nyíracsád (Kerti János, Lőrincz Kristóf, Új Nándor – Felkészítő: Tóth Elek) 92,5 pont
  6. Dudás Miklós Görögkatolikus Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Máriapócs (Orosz Kitti, Iváncsik Panna, Vajda Bence – Felkészítő: Mosolygó Tamás) 91 pont

Forrás: Hajdúdorogi Metropólia

    Címkék